Zľava!
Kľúčenka Škoda Octavia

Kľúčenka Škoda Octavia so systémom FindKey.eu

€ 7,99 € 4,99

Kľúčenka Škoda Octavia so systémom FindKey.eu® ti vráti stratené kľúče.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 089 Kategórie: Značky: ,

Popis

Kľúčenka Škoda Octavia je vyrobená z kovu a živicovej samolepky. Technológia výroby zabezpečuje jej dlhú životnosť. Na jej zadnej strane je text, ktorý nálezcu naviguje na webovú stránku systému FindKey.eu.

Čo je systém FindKey.eu®

Tvoja kľúčenka Škoda Octavia má na zadnej strane čitateľný text:

Našli ste ma? 

www.nalezy.eu

Kód: XXXXX (jedinečné číslo kľúčenky)

ODMENA

Ako funguje kľúčenka Škoda Octavia so systémom FindKey.eu

Keď stratíš kľúče, alebo ich niekde necháš položené, je vysoko pravdepodobné, že ich niekto nájde. Prečíta si text na kľúčenke. Pripojí sa cez smartfón alebo počítač na web stránku systému, kde zadá ID z kľúčenky. Stránka komunikuje s nálezcom v 25 jazykoch EU + Rusko a Ukrajina. Nálezcovi sa zobrazí telefónne číslo alebo email, ktorý bol uvedený pri aktivácii. Je možné, že stále budete blízko pri sebe, napríklad v tom istom nákupnom centre. Nálezca ťa kontaktuje a dohodneš si s ním čas a miesto odovzdania kľúčov, nálezného.

Motivácia nálezcu je to, že chce prirodzene pomôcť. Navyše mu kľúčenka sľubuje nálezné, štandardne nastavené na 20 €. Porovnaj si to s nákladmi pri strate kľúčov. Výšku nálezného si určuješ sám.

Prečo si chrániť svoju kľúčenku Škoda Octavia systémom FindKey.eu

Kľúče nestrácaš každý deň, ale ak sa to stane, je to kopa nepríjemností a vysoké náklady. Vieš o tom, že len výroba nového kľúča od auta s imobilizérom v značkovom servise sa pri najlacnejších značkách áut začína pri cene 150 €? Strata kľúčov od auta, bytu, domu, kancelárie spôsobí problémy v podobe straty času, vybavovačiek, možno kompletnú výmenu zámkov a možno aj niekoľkodňovej nepojazdnosti…

Dávaj si sa na svoje kľúče pozor. A pre istotu si ich ešte chráň kľúčenkou so systémom FindKey.eu®

Kľúčenka Škoda Octavia ti príde aktivovaná a na tvoje kontaktovanie použijeme emailovú adresu a telefónne číslo, ktoré si zadal vo svojej objednávke kľúčenky. Znamená to, že si kľúčenku Škoda Octavia iba zavesíš na svoje kľúče. To je všetko.

Stránka systému: www.FindKey.eu