Zľava!
Valentínska kľúčenka s menom

Valentínska kľúčenka s menom

€ 14,99 € 12,99

Krásna a kvalitná kľúčenka venovaná z lásky. Cena za kľúčenku s menom, venovaním.

Do textu poznámky uveď, čo má byť na kľúčenke gravírované (frézované). Pri tomto osobnom produkte vyrobenom na objednávku je potrebná platba vopred.

Na sklade

Katalógové číslo: 036 Kategórie: Značky: ,

Popis

Valentínska kľúčenka s menom je krásnym darčekom na sviatok Svätého Valentína. Zvýhodnená cena za kľúčenku s gravírovaním (frézovaním). Text alebo meno na kľúčenke záleží iba od tvojej fantázie a priestorových možností kľúčenky.

Je samozrejmé, že táto Valentínska kľúčenka s menom a osobným gravírovaním (frézovaním) je zadaná do výroby hneď, ako príde platba vopred na náš účet.

Valentínska kľúčenka s menom

Je originálnym darčekom, ktorý bude mať tvoj miláčik stále pri sebe. Ukáž celému svetu, že ste spolu. Naše kľúčenky sú vyrobené na Slovensku z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. Do detailov prepracovaný luxusný výrobok. Každú kľúčenku vyrábame iba pre teba s venovaním, ktoré vymyslíš. Na výrobu kľúčenky potrebujeme nejaký čas, preto jej doručenie od zaplatenia trvá 2 – 4 dni.

Kľúčenky s frézovaním neobsahujú systém FindKey.eu. Ak chceš kľúčenky s týmto systémom, je treba to uviesť do poznámky. Je to bez príplatku.