Zľava!
Valentínsky darček pre dvoch kľúčenky obálky

Valentínske kľúčenky pre dvoch Obálky

€ 29,99 € 24,99

Krásne a kvalitné kľúčenky pre dvoch venované z lásky. Cena za 2 kľúčenky s menami a ich gravírovanie.

Do textu poznámky uveď, čo má byť na kľúčenkách gravírované (frézované). Pri tomto osobnom produkte vyrobenom na objednávku je potrebná platba vopred.

Na sklade

Popis

Valentínske kľúčenky pre dvoch sú krásnym darčekom na sviatok Svätého Valentína. Zvýhodnená cena za dve kľúčenky s gravírovaním (frézovaním). Text alebo mená na kľúčenkách záležia iba od tvojej fantázie a priestorových možností kľúčenky

Je samozrejmé, že tieto Valentínske kľúčenky pre dvoch s osobným gravírovaním (frézovaním) zadávame do výroby hneď, ako príde platba vopred na náš účet.

2 Valentínske kľúčenky pre dvoch

Sú originálnym darčekom, ktorý bude mať tvoj miláčik stále pri sebe. Ukáž celému svetu, že ste spolu. Naše kľúčenky sú vyrobené na Slovensku z kvalitnej nehrdzavejúcej chirurgickej ocele. Do detailov prepracovaný luxusný výrobok. Každú kľúčenku vyrábame iba pre teba s venovaním, ktoré vymyslíš. Na výrobu kľúčenky potrebujeme nejaký čas, preto jej doručenie od zaplatenia trvá zvyčajne 2 – 5 dni.

Kľúčenky s frézovaním neobsahujú systém FindKey.eu. Ak chceš kľúčenky s týmto systémom, je treba to uviesť do poznámky. Bezplatné.